Logo
Menu iconLogo

Clearly – En Stockholmsbaserad redovisningsbyrå

Vi är Clearly

Vi gör det vi är bäst på så att ni kan frigöra mer tid till det ni är bäst på. Med personlig och kompentent service tar vi hand om er verksamhet på bästa och mest effektiva sätt.

Redovisningskonsult

Jennie Ström

jennie.strom@clearlyab.se

073-941 40 27

Redovisningskonsult

Jenny Fritze

jenny.fritze@clearlyab.se

073-747 15 44

Redovisningskonsult

Sara Hedin

sara.hedin@clearlyab.se

070-886 37 41

Redovisningskonsult

Annelie Torwald

annelie.torwald@clearlyab.se

072-898 54 91

Redovisningskonsult

Petra Johansson

petra@clearlyab.se

070-097 97 47

VD

Linda Sjögren

linda@clearlyab.se

070-745 57 33

Redovisningskonsult

Therese Lagerström

therese.lagerstrom@clearlyab.se

072-253 44 95

Företagsrådgivare

Jenny Douhan

jenny.douhan@clearlyab.se

070-779 75 83

Är du redovisningsekonom?

Vi är alltid intresserade av att komma i kontakt med positiva och kompetenta medarbetare. Här kan du läsa mer om hur det är att jobba på Clearly och ta del framtida jobbmöjligheter.

Se alla jobb

Kontakta oss!

Bokföring, redovisning, skatter, löner och allt annat som kan behövas för en väl fungerande hantering av bolagets ekonomi.

Vi finns här!