Logo
Menu iconLogo

Clearly – En Stockholmsbaserad redovisningsbyrå

Vi är Clearly

Vi gör det vi är bäst på så att ni kan frigöra mer tid till det ni är bäst på. Med personlig och kompentent service tar vi hand om er verksamhet på bästa och mest effektiva sätt.

Redovisningskonsult

Annelie Torwald

annelie.torwald@clearlyab.se

072-898 54 91

Redovisningskonsult

Therese Lagerström

therese.lagerstrom@clearlyab.se

072-253 44 95

Redovisningskonsult

Sandra Emanuelsson

sandra.emanuelsson@clearlyab.se

073-968 25 80

Redovisningskonsult

Petra Johansson

petra@clearlyab.se

070-097 97 47

Redovisningskonsult

Jennie Ström

jennie.strom@clearlyab.se

073-941 40 27

Redovisningskonsult

Frida Örnberg

frida.ornberg@clearlyab.se

072-897 60 41

Redovisningskonsult

Aida Odenhall Talari

aida.odenhall.talari@clearlyab.se

072-891 55 24

Redovisningskonsult

Ida Helin

ida.helin@clearlyab.se

072-892 13 17

Redovisningskonsult

Mikaela Nordqvist

mikaela.nordqvist@clearlyab.se

072-891 72 28

Är du redovisningsekonom?

Vi är alltid intresserade av att komma i kontakt med positiva och kompetenta medarbetare. Här kan du läsa mer om hur det är att jobba på Clearly och ta del framtida jobbmöjligheter.

Sök här

Kontakta oss!

Bokföring, redovisning, skatter, löner och allt annat som kan behövas för en väl fungerande hantering av bolagets ekonomi.

Vi finns här!

Can you see Clearly now?
Can you see
Clearly now?

Här finns vi!

Våra kontor

Clearly AB
Skärgårdsvägen 158
139 36 Värmdö

Mäster Samuelsgatan 36
111 57 Stockholm

Copyright © 2021GDPR / Integritetspolicy